Červen 2009

hm .. co napsat ?!

21. června 2009 v 8:37 | RiRi♫ |  Moje kecy
Víte .. nějak nevim co s tímhle blogem .. moc mě nebaví .. Článkem KONEC se toho hodně změnilo ... Před chvílí jsem psala že mám novej blog s Tessinkou, ale chci abyste věděli, že tam prostě přidávám jenom svojí grafiku, nijak moc se mu nevěnuju ..Teďka mám založený opět nový blog, ale jenom svůj .. O prázdninách tu moc nebudu, ale když už budu na blogu a to na novym .. adresa je http://gold-fenty79.blog.cz/. Pls přepište si mě na tuto adresu. O čem blog bude ?! Čtěte první článek :) Takže ... na tento blog .. vážně newim jestli se vrátim .. Spíš ne ..

New blog

19. června 2009 v 15:27 | RiRi♫ |  News of the blog
Jsem na http://destiny-lies.blog.cz. Tento blog mám společně s Tessinkou z blogu lovelyrihanna.blog.cz .. Obě tam přidáváme grafiku, ale i celebrity apod ... Určitě se tam podívejte, budu ráda .. Co bude s tímto blogem ?! Pořád nevim .. ale už to asi nebude jako dřív....

Ptejte se .. :-)

19. června 2009 v 14:01 | RiRi |  News of the blog
Na co chcete .. hloupé komentáře mažu.

Blend #18

16. června 2009 v 19:21 | RiRi♫ |  Blends
Pls copy ONLY with source:

Avatar - Miley Cyrus #02

15. června 2009 v 20:18 | RiRi♫ |  Avatar - Miley Cyrus
..

Pls copy ONLY with source:

Asi se mě jentak nezbavíte ... :D

15. června 2009 v 19:53 | RiRi♫ |  News of the blog
Hm .. berte to jako, že se VRACÍM K BLOGU :) Když jsem na PC, nemám co dělat, grafika mě ale pořád baví, a nechci s ní jentak seknout. Takže, se vracím zpět. Nebude tu ale 50 článků za den, budu přidávat, jen když se mi bude chtít a budu mít nápady. Designy na objednávku dělat nebudu, jenom volné designy + grafiku (avatary, blendy, wally ...)
Doufám, že sem pořád budete chodit, ikdyž asi ne jako dřív, ale blog neni o návštěvnosti. Tak já jdu udělat avatary Jinak kdybyste něco potřebovali, mám nový e-mail:
tam mi pište jinam, ne a znovu opakuji, objednávky nedělám.

Všechno má svůj začátek, ale i konec .. a ten je právě tady ...

9. června 2009 v 17:50 | RiRi♫ |  News of the blog
http://s125.photobucket.com/albums/p69/Lacrymosa87/Gifts/th_Carly1.png
Tak já teda začnu ... Povim vám jeden příběh o holce, která si založila blog asi před rokem. Strašně jí bavil, přidávala články jak o život, nebyl den, kdy by neseděla u počítače. Musela mít tu nejlepší grafiku a vůbec nemyslela na lidi kolem sebe, kamarády a ostatní. Postupem času jí blog ale přišel naprostá stráta času a tak zmírnila přidávání článků, výrobu designů, i grafiky. Asi před týdnem napsala článek o prvním pozastavení blogu. A teď ?! Píše tenhle a doufá, že se na ní nebudete moc zlobit :D

Jo .. tak to by bylo .. Snad jste pochopili .. KONČÍM .. Já vím, teď si určitě řeknete, ta je ale blbá, jentak zkončit, ale tak to není. Vlastně ... myslete si co chcete. Blog je pro mě ztráta času - asi jsem už z toho "vyrostla". Už to není to samé, co dřív, všechno se změnilo.

Budete se ptát .. : Vrátíš se ?! Tak na tuto otázku odpovím jednoduše: "Nevím".
Jestli mě blogování začne zase bavit .. možná. Ale pochybuju v to. Blog.cz je skvělá příležitost jak si najít skvělý kamarády, ale je to i okrádač času a návyk. Jak už jsem psala .. už je to pro mě pase .. E-mail na který jste mi posílali grafiku ruším, nepište mi ani někam jinam jestli vám udělám design - Ne, neudělám.

Víte, že když se pro něco rozhodnu, tak to udělám. Takže .. mějte se .. s novým blogem nepočítejte .. Promiňte .. S určitýma lidmama pořád zůstanu ve spojení přez ICQ a e-mail. Kdyby někdo chtěl moje icq, napište si. Taky jsem dost často na facebooku, jméno nedávám jentak každýmu, takže kdyžtak taky napište.

Jo a ještě něco:

Chci poděkovat všem, kteří pro mě něco udělali, ikdyž to byly třeba jenom maličkosti .. Ale bez VÁS bych byla nic .. I když se to tak možná nezdá, to vy jste byli klíčem k mému úspěchu tady s blogem.

I LOVE YOU SO MUCH ...


Your RiRi ♥

Vrátit se ?! Promiňte, ale to nehrozí ...

6. června 2009 v 17:51 | RiRi♫ |  Moje kecy
Jenom píšu abyste věděli, že žiju :D Blog mě stále nebaví, nemám na něj chuť. Na vaše komentáře den odedne občas kouknu, ale to je asi tak všechno. Mno ... mám "konečně" Sims 3, je to úžasná hra, baví mě. Vážně nevím, kdy se vrátím, ale zatím k tomu nemám žádnej důvod .. návštěvnost se stejně pohybuje okolo 20 za den .. jak už jsem psala .. nemám co ztratit. Ten nový blog .. adresu vám dám, až bude komplet hotový, dřív ne. O čem je taky říkat nebudu ..

POZASTAVUJI

3. června 2009 v 17:31 | RiRi♫ |  News of the blog
.. na blog prostě nemám chuť .. nebaví mě dělat designy, a grafiku vůbec .. jsem pořád na facebooku a nebo venku s kámoškama .. Už sem to sem psala asi stokrát, ale končit nebudu .. tímto OFICIÁLNĚ pozastavuji .. až mě to bude bavit, vrátím se a dám vám vědět. SB .. když uznáte za vhodný si mě vymazat .. klidně .. je mi to jedno, ale věřim že u pár lidí SB ještě zůstanu ..

Nejdřív byl blog o Rihanně, potom přešel na kusovky, pixelky etc. a teď je o grafice .. nevim co si o tom myslet .. je to takový .. už prostě nevím co sem dávat .. Hm....

Vážně nevím, kdy se vrátím .. až mě to zase bude bavit .. možná o víkendu, možná za týden, nebo možná až za měsíc .. uvidíme .. Tenhle článek píšu jenom proto, abyste věděli, že sem nic nepřidávám, přidávat nebudu .. protože tu nejsem. Katalog a všechny objednávky pozastavuji. Prosím napište mi do komentářů (jestli chcete) svůj facebook, ráda si vás přidám :)

Jo a ještě něco. Zakládám nový blog. Nelekněte se :D Tento je "jenom" pozastavený, rušit ho nebudu .. adresu dám jenom určeným lidem, chci aby byl anonimní. Možná moc dlouho nevydrží, ale chci skusit taky něco jinýho, než jenom grafiku a Rihannu.

Tak se tu mějte a neseďte pořád jenom u PC

SHUT UP AND DRIIIVE :D

2. června 2009 v 16:47 | RiRi♫ |  Moje kecy

Já vám řikala že ten design s Ashley tu moc nevydrží :D Ne fakt .. mě se nelíbil .. tenhle co teďka nastavuju je o 100% lepší (teda alespoň já si to myslim) .. Určitě vám něco připomíná .. Jojo, skoro stejný jsem kdysi dělala s Ashley a je ve free layech .. Jenom jsem tam místo Ash dala Rihannu .. musim říct, že se mi docela líbí :) Jdu dodělat menu atd.

new design ..

1. června 2009 v 17:57 | RiRi♫ |  Moje kecy
Určitě jste si všimli novýho designu .. je dělanej narychlo, moc se mi nelíbí, dlouho tu nebude .. Tyhle shooty Ash uplně žeru xD Teďka ještě musim dodělat menu.

Nastavuju a nastavuju ..

1. června 2009 v 16:07
Nastavuju designy dětská :D Jsem moc ráda, že si některý lidi berou moje free designy .. to fakt potěší ... díky moc. Jinak dneska tu asi budu, hlídám bráchu, takže bude nuda Musim konečně udělat nějaký ty volný designy a pak na objednávku. Tak zatim čus