Moje kecy

hm .. co napsat ?!

21. června 2009 v 8:37 | RiRi♫
Víte .. nějak nevim co s tímhle blogem .. moc mě nebaví .. Článkem KONEC se toho hodně změnilo ... Před chvílí jsem psala že mám novej blog s Tessinkou, ale chci abyste věděli, že tam prostě přidávám jenom svojí grafiku, nijak moc se mu nevěnuju ..Teďka mám založený opět nový blog, ale jenom svůj .. O prázdninách tu moc nebudu, ale když už budu na blogu a to na novym .. adresa je http://gold-fenty79.blog.cz/. Pls přepište si mě na tuto adresu. O čem blog bude ?! Čtěte první článek :) Takže ... na tento blog .. vážně newim jestli se vrátim .. Spíš ne ..

Vrátit se ?! Promiňte, ale to nehrozí ...

6. června 2009 v 17:51 | RiRi♫
Jenom píšu abyste věděli, že žiju :D Blog mě stále nebaví, nemám na něj chuť. Na vaše komentáře den odedne občas kouknu, ale to je asi tak všechno. Mno ... mám "konečně" Sims 3, je to úžasná hra, baví mě. Vážně nevím, kdy se vrátím, ale zatím k tomu nemám žádnej důvod .. návštěvnost se stejně pohybuje okolo 20 za den .. jak už jsem psala .. nemám co ztratit. Ten nový blog .. adresu vám dám, až bude komplet hotový, dřív ne. O čem je taky říkat nebudu ..

SHUT UP AND DRIIIVE :D

2. června 2009 v 16:47 | RiRi♫

Já vám řikala že ten design s Ashley tu moc nevydrží :D Ne fakt .. mě se nelíbil .. tenhle co teďka nastavuju je o 100% lepší (teda alespoň já si to myslim) .. Určitě vám něco připomíná .. Jojo, skoro stejný jsem kdysi dělala s Ashley a je ve free layech .. Jenom jsem tam místo Ash dala Rihannu .. musim říct, že se mi docela líbí :) Jdu dodělat menu atd.

new design ..

1. června 2009 v 17:57 | RiRi♫
Určitě jste si všimli novýho designu .. je dělanej narychlo, moc se mi nelíbí, dlouho tu nebude .. Tyhle shooty Ash uplně žeru xD Teďka ještě musim dodělat menu.

Pac a pusu

31. května 2009 v 23:14 | RiRi
Píšu z notebooku, nějak se mi zbláznil photofilter, takže s grafikou počítejte až zítra .. Avatary mám hotové, design jenom jeden .. tak snad toho zítra stihnu víc ..
Dělala jsem taky ještě referát, mno teďka jsi už jdu lehnout, zítra je škola ..
Přijdu okolo 1300h. Ještě uvidím .. neměli bysme mít volitelný předměty. (hurá :D) Tak brou .. pac a pusu a mějte se :P

No friends, no life!

31. května 2009 v 15:53 | RiRi♫

Byla jsem nakupovat s mamkou, tak jsem tu až teď. Koukám, že návštěvnost je den odedne nižší, takže už přestávám věřit v to, že se vůbec někdy zvedne.
Avatar co je tu (nahoře :D), tak z tohodle shootu bude new design .. tenhle co tu je se mi moc nelíbí, zdá se mi odfláknutej .. a to asi i je
Jdu na něm pracovat a zatim taky udělám další avatary + možná free designy ..

všichni končí ...

29. května 2009 v 19:35 | RiRi♫
.. koukla jsem asi na 5 blogů, ke kterym jsem chodila pravidelně, ikdyž jsme nebyli affs .. polovina lidí končí, ruší blog .. na jednu stranu si říkám, že je to uplná kravina, a já takovouhle blbost snad nikdy neudělám .. ale co já vim .. na druhou stranu .. chápu všechny ty lidi .. život bez blogu.cz je .. řeklabych lepší .. nechci někoho urazit, ale je to tak ..
Nechci tim říct, že končím, nebo něco tak .. to ne .. na grafiku sice nemám nápady, a přidávat články mě nebaví, ale s blogem seknout nehodlám.

Ty lidi, co mě znaj, tak vědi, že se zase zachvilku "vrátim". Teďka mě nějak nic nebaví, sem venku, nebo s kámoškama .. Včera jsem vám slibovala avatary a designy .. jo, mám je uložený a hotový, jenom nemám chuť je sem dávat .. a .. stejně sem chodí jenom pár lidí, který všechny tyhle moje články čtou .. sou ty i takový, který všude jenom napíšou smailíka, a myslej si jak jsou dobrý .. no nic .. nějak sem se rozkecala ..

Avatary sem dneska dám, designy asi v neděli .. Zítra tu se mnou moc nepočítejte, jedeme na chatu .. Tak .. mějte se

together .. 4ewer

29. května 2009 v 14:15 | RiRi♫
Je mi líto, ale ve škole se rapidně zhoršuju, hlavně v matice. Musim se víc učit a ne hnedka po škole sednout ke kompu .. stejně jdu nejprve na facebook, pak až na blog a ani včera jsem se na grafiku nedostala .. Dneska sem něco přidám, možná pár avatarů, našla jsem úžasný shooty ashley, ale víc si od toho neslibujte ..
Pa

It's raining .. oh baby, it's raining ..

28. května 2009 v 17:13 | RiRi♫
Právě jsem přišla domu .. uff ... venku leje, sem turch mokrá, LOL, Leni .. my uplně mokrý, ne :D Fakt mega .. venku je doost hnusně, takže tam fakt nejdu :D A mám čas na grafiku ..
Dneska tu čekejte nějaký free designy, avatary a možná že
i designy na objednávku :)

bum, bác :D

27. května 2009 v 18:28 | RiRi♫
Abyste si nemysleli, že na blog nedávám žadný články, takže upravuju katalog .. ne celý ale udělala jsem jinak jak si free design vzít. Před tím to bylo tak, že kdo chtěl určitej volnej design napsal do komentářů a já sem pak musela chodit po blogách a všude psát napiš sem, sem atd.

Teď stačí kliknout na CHCI TENTO DESIGN a tam už máte napsáno všecko, co potřebujete k vyzvednutí a nastavení.

Tak já du na grafiku

Shut up .. and DRIVE!

27. května 2009 v 15:10 | RiRi♫
Teďka s emi nechce dělat grafika, jdu koukat na HSM 3, mám na DVD
Objevim se tu asi tak za 2 hodiny, pak půjdu
na grafiku a zmáknu (snad) grafiku do různej
challenge v kterech jsem přihlášená ..
Tak zatim ..

I don't dance .. :D

26. května 2009 v 19:37 | RiRi♫
Venku hřmí, asi bude bouřka, tak zachvilku vypnu komp .. grafiku mám rozdělanou, dám jí sem asi teď :) Jinak jestli máte FACEBOOK, tak určitě napište

I'm not perfect

26. května 2009 v 16:19 | RiRi♫
Design s Rihannou už je zabraný, což jsem moc ráda .. teďka jsem přišla ze školy, jo, já vím docela pozdě, ale ještě sme blbli s kámoškama :D
Teďka jdu na grafiku, tak se máte (snad:D) na co těšit

say OK

25. května 2009 v 16:21 | RiRi♫
Jdu na designy, možná volný, možná na objednávku, uvidim, jak se mi bude chtít :D No a pak udělám nějaký avatary .. Jo, já vim sem hrozný sbéčko, většinou dělám grafiku a na "obíhání" nezbývá moc času .. Je mi jasný, že už si mě některý lidi vymnazali, ale mě je to jedno ...
Tohle řešit nebudu .. ty lidi, který sem choděj si mě nevymažou.
Jinak je mi líto, ale v objednávce je jedna slečna, která nemá blog.cz a v pravidlech je přitom docela srozumitelně napsaný, že nastavuju jenom na blog.cz .. Takže .. SORRY, asi nečteš pravidla ... jo a když mi dáte špatnej blog, tak si nemyslete že ho budu schánět, bohužel mažu komentář .. Objednávka 0.3 nevyplnila plnech 10 lidí, příští bude plná :)

Brou night :P

24. května 2009 v 22:19 | RiRi♫
Tak se loučim, něco jsem udělala, grafika se mi lkem líbí, myslim že se povedla .. mno zítra škola, tak já si už jdu lehnout .. Pa a brou night

Berte to jako "jsem zpět"

24. května 2009 v 15:40 | RiRi♫
Hm .. asi je to tak .. ruším hiatus. Víte nebude toho tady tolik,
ale designy na přání a grafiku dělat budu .. Neptejte se proč, ale baví mně to.
Teď jdu hledat textury a brushe :D

I want it all .. hmm

24. května 2009 v 11:06 | RiRi♫
Jenom se ozívám, že žiju Včera sem tu vůbec nebyla, jak jste si mohli všimnout. Mno byli sme v německu, a vrátili sme se okolo jedenáctý večer .. Na blog pořád nějak nemám chuť, hiatus zůstává. Promiňte. Sbéčkám se moc omlouvám, nebaví mně obíhat blogy :D Něco sem teďka hodim, možná designy, uvidim

Njn ..

22. května 2009 v 16:32 | RiRi♫
Udělám nějaký avatary, možná blend, ale nezapomínejte, že pořád platí HIATUS ..
S designama teďka vůbec nepočítejte

HIATUS

21. května 2009 v 17:22 | RiRi♫
Je mi to blbý, ale prostě na blog nemám chuť .. Teprve teďka jsem přišla ze školy, měli jsme zahradní slavnost, byly tam všichni kámoši a tak .. byla prdel :D

Mno .. návštěvnost je dost slabá, a tak si řikám, že prostě nemám co stratit .. na blog budu chodit a přidávat jenom když se mi bude chtít a když budu mít čas. Uplně to tu nebalim, jenom si dávám pauzu .. Takže HIATUS. Prostě .. chci si žít svůj život a ne jenom celej den sedět u kompu a nastavovat designy. Dneska jsem tu vůbec nebyla a musim popravdě říct že mi to vůbec nechybělo .. Doufám, že tenhle článek nějak nezmnění vaše názory ke mně, jenom píšu co mám v hlavě.

Snad je to všechno, co jsem sem chtěla napsat .. jenom nechci abyste psali komenty, něco jako: "Jj, v poho" a tohle .. je mi jasný, že si tohle přečtou jenom 4 lidi, možná míň .. Najdou se ale i lidi, který sem budou psát, že chtěj design a tak .. to je smutný ...

pro dnešek end

20. května 2009 v 20:25 | RiRi♫
Je mi líto, ale musim jít šprtat .. zítra toho přidám víc, i když si tim nejsem tak jistá. Nj co se dá dělat .. ještě jedna věc .. někdo mi napsal na mail něco v tom smyslu proč nedávám k avatarům zdroj .. lidi, jestli to někomu ještě nedošlo, tak ty avatary vyrábim já. Já je nekopíruju, ale dávám si s nima práci .. nechápu že se takový lidi najdou ..

Tak pa
 
 

Reklama