News of the blog

New blog

19. června 2009 v 15:27 | RiRi♫
Jsem na http://destiny-lies.blog.cz. Tento blog mám společně s Tessinkou z blogu lovelyrihanna.blog.cz .. Obě tam přidáváme grafiku, ale i celebrity apod ... Určitě se tam podívejte, budu ráda .. Co bude s tímto blogem ?! Pořád nevim .. ale už to asi nebude jako dřív....

Ptejte se .. :-)

19. června 2009 v 14:01 | RiRi
Na co chcete .. hloupé komentáře mažu.

Asi se mě jentak nezbavíte ... :D

15. června 2009 v 19:53 | RiRi♫
Hm .. berte to jako, že se VRACÍM K BLOGU :) Když jsem na PC, nemám co dělat, grafika mě ale pořád baví, a nechci s ní jentak seknout. Takže, se vracím zpět. Nebude tu ale 50 článků za den, budu přidávat, jen když se mi bude chtít a budu mít nápady. Designy na objednávku dělat nebudu, jenom volné designy + grafiku (avatary, blendy, wally ...)
Doufám, že sem pořád budete chodit, ikdyž asi ne jako dřív, ale blog neni o návštěvnosti. Tak já jdu udělat avatary Jinak kdybyste něco potřebovali, mám nový e-mail:
tam mi pište jinam, ne a znovu opakuji, objednávky nedělám.

Všechno má svůj začátek, ale i konec .. a ten je právě tady ...

9. června 2009 v 17:50 | RiRi♫
http://s125.photobucket.com/albums/p69/Lacrymosa87/Gifts/th_Carly1.png
Tak já teda začnu ... Povim vám jeden příběh o holce, která si založila blog asi před rokem. Strašně jí bavil, přidávala články jak o život, nebyl den, kdy by neseděla u počítače. Musela mít tu nejlepší grafiku a vůbec nemyslela na lidi kolem sebe, kamarády a ostatní. Postupem času jí blog ale přišel naprostá stráta času a tak zmírnila přidávání článků, výrobu designů, i grafiky. Asi před týdnem napsala článek o prvním pozastavení blogu. A teď ?! Píše tenhle a doufá, že se na ní nebudete moc zlobit :D

Jo .. tak to by bylo .. Snad jste pochopili .. KONČÍM .. Já vím, teď si určitě řeknete, ta je ale blbá, jentak zkončit, ale tak to není. Vlastně ... myslete si co chcete. Blog je pro mě ztráta času - asi jsem už z toho "vyrostla". Už to není to samé, co dřív, všechno se změnilo.

Budete se ptát .. : Vrátíš se ?! Tak na tuto otázku odpovím jednoduše: "Nevím".
Jestli mě blogování začne zase bavit .. možná. Ale pochybuju v to. Blog.cz je skvělá příležitost jak si najít skvělý kamarády, ale je to i okrádač času a návyk. Jak už jsem psala .. už je to pro mě pase .. E-mail na který jste mi posílali grafiku ruším, nepište mi ani někam jinam jestli vám udělám design - Ne, neudělám.

Víte, že když se pro něco rozhodnu, tak to udělám. Takže .. mějte se .. s novým blogem nepočítejte .. Promiňte .. S určitýma lidmama pořád zůstanu ve spojení přez ICQ a e-mail. Kdyby někdo chtěl moje icq, napište si. Taky jsem dost často na facebooku, jméno nedávám jentak každýmu, takže kdyžtak taky napište.

Jo a ještě něco:

Chci poděkovat všem, kteří pro mě něco udělali, ikdyž to byly třeba jenom maličkosti .. Ale bez VÁS bych byla nic .. I když se to tak možná nezdá, to vy jste byli klíčem k mému úspěchu tady s blogem.

I LOVE YOU SO MUCH ...


Your RiRi ♥

POZASTAVUJI

3. června 2009 v 17:31 | RiRi♫
.. na blog prostě nemám chuť .. nebaví mě dělat designy, a grafiku vůbec .. jsem pořád na facebooku a nebo venku s kámoškama .. Už sem to sem psala asi stokrát, ale končit nebudu .. tímto OFICIÁLNĚ pozastavuji .. až mě to bude bavit, vrátím se a dám vám vědět. SB .. když uznáte za vhodný si mě vymazat .. klidně .. je mi to jedno, ale věřim že u pár lidí SB ještě zůstanu ..

Nejdřív byl blog o Rihanně, potom přešel na kusovky, pixelky etc. a teď je o grafice .. nevim co si o tom myslet .. je to takový .. už prostě nevím co sem dávat .. Hm....

Vážně nevím, kdy se vrátím .. až mě to zase bude bavit .. možná o víkendu, možná za týden, nebo možná až za měsíc .. uvidíme .. Tenhle článek píšu jenom proto, abyste věděli, že sem nic nepřidávám, přidávat nebudu .. protože tu nejsem. Katalog a všechny objednávky pozastavuji. Prosím napište mi do komentářů (jestli chcete) svůj facebook, ráda si vás přidám :)

Jo a ještě něco. Zakládám nový blog. Nelekněte se :D Tento je "jenom" pozastavený, rušit ho nebudu .. adresu dám jenom určeným lidem, chci aby byl anonimní. Možná moc dlouho nevydrží, ale chci skusit taky něco jinýho, než jenom grafiku a Rihannu.

Tak se tu mějte a neseďte pořád jenom u PC

Rozpis SB

27. května 2009 v 19:15 | RiRi♫
Promiňte, ale jednou to musim udělat. Jak už jsem psala "třídění" jsem vymazala a SB si rozřadila podle sebe .. prostě mažu ty, co sem nechodí a já nechodím ani k nim. Nepotřebuju mít 50 SB, stačí mi i klidně 5, ale fakt lidí, co sem choděj.

Takže, tady to máte: (není seřazeno podle oblíbenosti, ale podle pořadí v jakém jsme spolu spřátelili.)

SB, které si nechávám

 1. http://zkusebna.blog.cz
 2. http://lenikvseckomozny.blog.cz
 3. http://candykiss.blog.cz
 4. http://mailinka94.blog.cz
 5. http://cornelia17.blog.cz
 6. http://tia4.blog.cz
 7. http://lluussiiee.blog.cz/
 8. http://zelenyzivel.blog.cz
 9. http://glitteringstar.blog.cz
 10. http://lovelyrihanna.blog.cz
 11. http://rihanna-kingdom.blog.cz
 12. http://mrs-simonka.blog.cz
 13. http://srnulienka.blog.cz
 14. http://saminka14.blog.cz
 15. http://hrusticzqa.blog.cz
 16. http://zeme-stars.blog.cz
 17. http://lg-ladygaga.blog.cz
 18. http://d-domiczek-k.blog.cz
 19. http://aboutrihanna.blog.cz
 20. http://vsebetty.blog.cz/
 21. http://rihannasuper.blog.cz/

To je všechno .. ti co se tu nenašli .. bohužel, je mi líto.

MINI rekonstrukce

16. května 2009 v 10:35 | RiRi♫
Říkala jsem si, že by bylo asi lepší rozdělit rubriku
moje avatary do více skupin .. prostě celebrity (vanessa h .. atd)
No .. jdu na to :D Jinak na tom designu už se pracuje

One year of my blog

29. dubna 2009 v 18:07 | RiRi♫
Jojo lidi .. dneska je to přesně 1 rok, co mám tenhle blog .. to to utíká, co ? Nebudu se tady moc rozepisovat, ale chci všem lidem za všechno moooc poděkovat, protože bez vás bych tady vůbec nebyla, a ani bych nezvládala grafika, kterou zvládám teď .. Určitý lidi tu psát nebudu, myslim, že oni vědí o koho jde ..
Za celej jeden rok jsem přidala na blog přesně 1 534 článků .. no .. musim říct, že opravdu čumim .. :D Docela jsem se na tomhle blogu nadřela a doufám, že ještě nadřu :D Rozhodně končit nehodlám .. ale to vy víte ..

Tak to by bylo asi všechno .. moc vám taky děkuju za návštěvnost, i když poslední dobou rapidně klesá .. ale mě to nevadí.
Jentak pro informaci .. za celý ten rok Top List napočítal 16082 lidí .. což mi příde naprostá bomba, protože byli týdny, někdy i měsíce, co tu prostě přibyl třeba jenom 1 článek za den ..

Tak .. já už opravdu končim ..
Jdu pro vás dodělat designy .. Pa

I LOVE YOU GUYS .. AND THANK U SO, SO MUCH FOR EVERYTHING YOU DID FOR ME .. THANK YOU ..

Odevzdávejte avatary!

25. dubna 2009 v 16:31 | RiRi♫
Aktualizovala jsem článek o VGS ..
lidi máte poslední šanci .. 3 lidi ještě neodevzdali
zejtra až pudu na komp, tak to stopuju ..
A prostě na vás kašlu a vypadáváte
Sorry, ale takhle bysme tu mohli bejt roky

NEODEVZDALI:

http:// candykiss.blog.cz
http:// zeme-stars.blog.cz
http:// jo-ha-twi.blog.cz/

Změna ..

25. dubna 2009 v 9:26 | RiRi♫
Fakt se moc omlouvám, ale uzávěrku VGS musim dát už na neděli, protože nevim jestli v pondělí bude vůbec nějakej čas, a asi nebudu stíhat .. hlavně kvuli škole .. takže ty co pořád neodevzdali, tak pls .. přece 3 avatary máte za 10 minut ne .. Koukám že některý lidi maj pozastavenej blog, tak ale napsat můžete, ne .. že nestíháte a že vás mám vyřadit ..
Ještě vám sem dám seznam lidí, co už odeslali a co ne ..


Ti co odevzdali:

http:// tia4.blog.cz
http:// lg-ladygaga.blog.cz
http:// witch-pandy.blog
http:// zkusebna.blog.cz
http:// lenikvseckomozny.blog.cz
http:// glitteringstar.blog.cz

Ti co neodevzdali:

http:// candykiss.blog.cz
http:// zeme-stars.blog.cz
http:// jo-ha-twi.blog.cz/

jenom připomínám ..

24. dubna 2009 v 11:11 | RiRi♫
.. svoje avatary mi posílejte na so.cute.girl@seznam.cz do 27.dubna! Máte na to už jenom 3 dni .. takže bych vám doporučovala co nejdřív udělat, jinak automaticky vypadáváte .. ↓↓

Ti co odevzdali:

http:// tia4.blog.cz
http:// lg-ladygaga.blog.cz
http:// witch-pandy.blog
http:// zkusebna.blog.cz

Ti co neodevzdali:

http:// lenikvseckomozny.blog.cz
http:// candykiss.blog.cz
http:// zeme-stars.blog.cz
http:// jo-ha-twi.blog.cz/
http:// glitteringstar.blog.cz

POTM duben

23. dubna 2009 v 9:41 | RiRi♫

PICTURE n.1


PICTURE n.2


PICTURE n.3

něco málo pro účastníky VGS ..

22. dubna 2009 v 15:11 | RiRi♫
Už sem se rozhodla .. konečně :D
Dneska se pokusim dát na blog další kolo - zadání
ALE .. už se nebude hlasovat
výtvory budu hodnotit já ..
myslim že to tak bude lepší a vyhraje, ten
kdo si to fakt zaslouží ..

Chcete tu POTM ?!

21. dubna 2009 v 8:16 | RiRi♫
Asi všichni víme co to je .. ale pro ty pomalejší to radši zopakuju xD POTM = Photo Of The Month . .. což v češtině znamená fotka měsíce (ještě pro ty méně myslící :DD)
Takže .. chcete u mě na blogu každý měsíc hlasovat o POTM? Já dám na výběr asi z 5 fotek a ta co vyhraje ta bude vždycky v menu .. tak pište komenty a hlasujte .. ;)

Happy Easter! <3

12. dubna 2009 v 19:41 | RiRi♫
Našla jsem si chvilku a tak sem pro vás něco udělala k velikonocum .. je to doooost običejný, ale je mi fakt blbě, takže na nic lepšího neni čas .. tentokrát nebude ani velikonoční design .. snad neva .. tak zejtra se tu možná ukážu .. :)

Zápis SB!

22. března 2009 v 18:54 | RiRi♫
Je mi to líto, ale jinak to nejde .. icon_10.gif image by Salisko Mám něco okolo 50 affíků, ale polovina z nich mi sem nechodí .. ththsleep.gif tired/sad picture by beehappylyts a když už tak třeba jednou za měsíc .. ththxx.gif dead/invisible picture by beehappylyts a to napíšou komentář: Obíhám sb .. už jsem k tomuhle tématu psala několikrát, takže nemá cenu to psát znova .. ththmad.gif mad picture by beehappylytsprostě nechci mít SB, mad který přídou jednou za půlroku a oznáměj mi že obíhaj affs .. yes-1.gif picture by sadistic_vamp to fakt ne .. sorry .. Doufám, že se mi zapíšou ty lidi, bez kterejch bych faakt tady na blogu byla nic Photo Sharing and Video Hosting at PhotobucketNa blogy vám to psát nebudu, Creati-ve alespoň se uvidí, kdo sem opravdu chodí a kdo ne .. hihi.gif image by Salisko Jinak .. tenhle článek tu nechám asi tejden, laugh-1.gif image by Salisko ještě uvidím .. plostě aby měli čas zapsat se všichni .. ok ? hihi.gif image by Saliskotak to je asi tak všechno ..Do komentářů napište .. ↓ pacc
 1. Nick
 2. Web
 3. Proč chceš být nadále my aff ??
Ostatní komentáře (ne ke článku) budou smazaný .. reklamy si pište jinam, jj ? http://emo-hannah.blog.cz/

4.kolo SONC (pls hlasujte xD)

22. března 2009 v 10:35 | RiRi♫
Už radši bez komentáře .. xD Nj .. je to tak .. zase sem v soutěži .. xDDD ale tentokrát je to už 4.kolo !! to je pokrok, ne ?! :D Uz sme tam jenom 3 a nechci vypadnout, jasne ?! xD Mnoo .. takže hlasovat pro mě můžete TADY .. ;) Thnx předem .. <3

o5 potřebuju nějakej ten hlásek ..

21. března 2009 v 10:29 | RiRi♫
.. nj ja wim uz sem s tim trapna, ale sem v dalsi soutezi xDDD tentokrat je to SONO aaa je to u crazy-martiny .. muzete pro met hlasovat TADY, ale jsou tam daleko hezci vytvory, nez prave ten muj ;)

O5 v soutěži ..

20. března 2009 v 14:36 | RiRi♫
Nj .. myslim že neni co psát .. plostě sem ve VGS .. je to 1.kolo a nechci vypadnout takže .. kdo hlásne ? xD Ne kecám, :D odkaz je HERE aaa jestli se vám to moje nebude líbit rozhodne hlasnete pro nekoho jinyho :) Jsou tam daleko hezčí blendy <3

Už zase .. ://

12. března 2009 v 19:49 | RiRi♫
Je to děs lidi .. o5 brouzdám po netu a hledám fotky na new design a narazim na blog, kde je nastavenej muj layout .. ne ten co mam tedka ale jinej .. na tom nezalezi .. tu stranku jmenovat nebudu, ale pride mi DOST trapny skopirovat nekomu celej design .. uplne OK mi pride najit si na DA nejakej pict a upravit si ho a udelat s toho lay .. to delam i ja .. ale skopirovat nekomu celej design ?! To je vazne ubohy lidi ..
 
 

Reklama